Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Оман
Филтри -

Градежни машини - Оман

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини - Оман

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2006 Километража 60431 км Сила
Оман, Duqm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2006 Километража 47004 км Сила
Оман, Duqm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел FAUN HK70 Носивост 70000 кг
Година 2010 Километража 14113 м/ч Сила
Оман, Thumrit
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 72 м Дофат на стрела 119 м Дофаќач 90 м Носивост 350000 кг Капацитет на крајот на стрелата 5025032 т
Година 2008 Километража 15448 м/ч Сила
Оман, Muscat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2011 Километража 51000 км Сила
Оман, Duqm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Дофаќач 15.8 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2006 Километража 13870 км Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 15.8 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2006 Километража 22984 км Сила
Оман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Оман
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се