Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 2089 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2089 огласа: Градежни машини од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2015 Километража 1650 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN RX 4500 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN RX 4500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
компактор Wacker Neuson Radio Controlled Double Drum Vibrating Pad Foot Trench Roller
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
мини валјак за асфалт HAMM HD12VV
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
багер гасеничар CATERPILLAR BB650
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Автодигалка
Година 2002 Километража 38000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
мини багер CATERPILLAR 305 мини багер CATERPILLAR 305 мини багер CATERPILLAR 305
3
Контактирајте го продавачот
30.220 € GBP 27.000 GBP
Мини багер
Година 2015 Километража 3900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 15000 кг
Година 1990 Километража 115000 км Сила
Обединето Кралство, Cleveland
машина за набивање столбови DELMAG  D19-32 машина за набивање столбови DELMAG  D19-32
2
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за набивање столбови
Година 1988 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража 9300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
мини валјак за асфалт HAMM HD12VV
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 121 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.302 € GBP 2.950 GBP
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
компактор BOMAG BMP8500
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.670 € GBP 14.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 8630 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
пумпа за бетон SCHWING KVM32XL пумпа за бетон SCHWING KVM32XL
2
Контактирајте го продавачот
112.300 €
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D стационарна пумпа за бетон PUTZMEISTER BSA 1005D
3
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 1999 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон SCHWING SP 1800 стационарна пумпа за бетон SCHWING SP 1800
2
Контактирајте го продавачот
79.700 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2019 Километража 799 м/ч Сила
Обединето Кралство
пумпа за бетон PUTZMEISTER distribuidor пумпа за бетон PUTZMEISTER distribuidor пумпа за бетон PUTZMEISTER distribuidor
3
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Пумпа за бетон
Година 2010 Километража 200 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража 2132 м/ч Сила
Обединето Кралство
стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800 стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800 стационарна пумпа за бетон SCHWING SP8800
3
Контактирајте го продавачот
139.800 €
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство
пумпа за бетон LIEBHERR THS-110D пумпа за бетон LIEBHERR THS-110D пумпа за бетон LIEBHERR THS-110D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство
пумпа за бетон LIEBHERR THS-70D пумпа за бетон LIEBHERR THS-70D пумпа за бетон LIEBHERR THS-70D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR200I
1
Контактирајте го продавачот
550.000 US$ EUR ≈ 514.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража 123 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2089 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се