Филтри -

Градежни машини - Нигерија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

53 огласа: Градежни машини - Нигерија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.850 €
Багер гасеничар
Носивост 30000 кг
Година 2019 Километража 980 м/ч Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.010 €
Багер гасеничар
Носивост 25000 кг
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Нигерија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Нигерија
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Нигерија
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Нигерија
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 8000 кг
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
нови багер гасеничар Develon DX800LC-5B нови багер гасеничар Develon DX800LC-5B нови багер гасеничар Develon DX800LC-5B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража 1000 м/ч Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 4152 кг
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 18200 кг
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 3000 м/ч Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи