Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Малта
Филтри -

Градежни машини - Малта

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини - Малта: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 971 кг
Година 2021 Километража Сила
Малта, Mosta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Малта, Mosta
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 250 кг
Година 2005 Километража Сила
Малта, Mosta
нови машина за производство на бетонски блокови Cadona 1600S нови машина за производство на бетонски блокови Cadona 1600S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Малта, Mosta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 1611 кг
Година 2021 Километража Сила
Малта, Mosta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се