Филтри -

Градежни машини - Мали

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини - Мали

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Огласи од други земји во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3880 мм Радиус на копање 2.49 м Висина за истовар 4.31 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.8 м Длабочина на копање 2800 мм Радиус на копање 4.75 м Висина за истовар 3.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 243 бар
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 50000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
автодигалка Terex RT1070 автодигалка Terex RT1070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2019 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 34 м Носивост 75000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 04/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Вакуумски лифт
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 15000 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 17555 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 7535 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 800 кг Брзина 66 км/ч
Година 2019 Километража 14200 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 30 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13190 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
машина за дупчење Delmag RH12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 10100 м/ч Сила
Германија, Metten
нови натоварувач со тркала Sinomach 955T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи