Филтри -

Градежни машини од Малезија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

46 огласа: Градежни машини од Малезија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Багер гасеничар
Носивост 19400 кг
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.234 €
Мини багер
Носивост 5850 кг
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.620 €
Багер гасеничар
Носивост 12200 кг
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Малезија, Kuching
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.160 €
Мини багер
Носивост 7280 кг
Година 2019 Километража 1000 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.390 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 10/2020 Километража 2210 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 3600 кг
Година 09/2019 Километража 2187 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.080 €
Багер гасеничар
Носивост 6700 кг
Година 2017 Километража 900 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Малезија, Kuala Lumpur
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.930 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Малезија, Kuala Lumpur
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.770 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 3600 кг
Година 05/2018 Километража 2570 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Малезија, Kuala Rompin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Малезија, Kuala Lumpur
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 06/2019 Километража 3520 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 09/2019 Километража 3647 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 08/2017 Километража 3520 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 08/2018 Километража 4710 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 09/2019 Километража 3540 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.310 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 10/2018 Километража 3005 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.234 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 08/2019 Километража 3552 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.160 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 08/2020 Километража 2222 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.160 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 10/2020 Километража 2222 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6600 кг
Година 10/2021 Километража 1440 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.080 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 09/2020 Километража 2055 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.080 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 09/2021 Километража 1680 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 08/2021 Километража 1573 м/ч Сила
Малезија, Padang Tengku
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи