Филтри -

Градежни машини - Мадагаскар

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини - Мадагаскар

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Огласи од други земји во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
66.000 €
Булдожер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Романија, Bucharest
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.710 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 1000 кг
Година 11/2021 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.15 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
машина за дупчење EGT MD518 машина за дупчење EGT MD518
2
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 50000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 44000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
автодигалка Terex RT1070 автодигалка Terex RT1070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2019 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 34 м Носивост 75000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 04/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Вакуумски лифт
Носивост 4000 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 15000 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи