Филтри -

Градежни машини од Летонија

Резултати од пребарување: 276 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

276 огласа: Градежни машини од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Латвија
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1992 Километража 1200 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 17520 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.21 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 10 м/ч Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TEREX Demag AC500-2
1
Контактирајте го продавачот
1.150.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 30 м
Година 2006 Километража 89 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража 99999 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка LIEBHERR LTM 1250-6.1
1
Контактирајте го продавачот
1.100.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2012 Километража 75000 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO FAUN ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 52.1 м Носивост 70000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2016 Километража 68552 км Сила
Латвија, RIGA
натоварувач со тркала VOLVO 846 натоварувач со тркала VOLVO 846
2
Контактирајте го продавачот
15.522 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1979 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
натоварувач со тркала VOLVO 840
1
Контактирајте го продавачот
11.407 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1972 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
багер-натоварувач Hymas 474 C
1
Контактирајте го продавачот
9.407 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
багер-натоварувач HYDREMA 805
1
Контактирајте го продавачот
18.815 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
27.600 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
27.600 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2016 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
33.700 €
Багер гасеничар
Година 06/2007 Километража 16900 м/ч Сила
Латвија
автодигалка DEMAG AC40-1
1
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м Носивост 40000 кг Брзина 80 км/ч
Година 2009 Километража 115548 км Сила
Латвија, RIGA
автодигалка TADANO FAUN ATF220G-5
1
Контактирајте го продавачот
695.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 68 м Дофаќач 13.2 м Носивост 220000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2014 Километража 18557 км Сила
Латвија, RIGA
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 5800 м/ч Сила
Латвија, Klives
багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B багер гасеничар NEW HOLLAND E215 B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 15000 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 276 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се