Филтри -

Градежни машини - Колумбија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

44 огласа: Градежни машини - Колумбија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.160 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 900 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.860 €
Багер гасеничар
Носивост 3000 кг
Година 02/2018 Километража 550 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.540 €
Багер гасеничар
Носивост 15000 кг
Година 2019 Километража 800 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2022 Километража Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Колумбија
машина за набивање столбови Soilmec SR30 машина за набивање столбови Soilmec SR30
2
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Машина за набивање столбови
Година 2023 Километража Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 3997 м/ч Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
46.800 €
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
340.000 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 16000 м/ч Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
197.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража 16900 м/ч Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.010 €
Багер гасеничар
Носивост 1000 кг
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Грејдер
Година 03/2020 Километража 550 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.160 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2500 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 09/2019 Километража 2640 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
60.390 € COP 250.000.000 COP
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 1935 м/ч Сила
Колумбија, Cali
пневматски чекан Chicago Pneumatic 60 libras
1
Контактирајте го продавачот
434,80 € COP 1.800.000 COP
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Колумбија, Cali
пневматски чекан Furukawa Demoledor 90 libras
1
Контактирајте го продавачот
483,10 € COP 2.000.000 COP
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Колумбија, Cali
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Sany STC800 Брзина 136.7819 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел sXCT75 Брзина 136.7819 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.240 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12500 кг
Година 05/2020 Километража 2570 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.160 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12000 кг
Година 08/2020 Километража 3240 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.080 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 12000 кг
Година 06/2019 Километража 3540 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
хидраулична зглобна платформа Manlift
1
Контактирајте го продавачот
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Колумбија, Medellín
автодигалка автодигалка автодигалка
3
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Година Километража Сила
Колумбија, Medellín
автодигалка автодигалка автодигалка
3
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Година Километража Сила
Колумбија, Medellín
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи