Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Кина
Филтри -

Градежни машини од Кина

Резултати од пребарување: 16065 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16065 огласа: Градежни машини од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел QY100K 100T used crane Висина на подигање 51 м Дофаќач 51 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 02/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.060 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Носивост 30500 кг Брзина 5 км/ч
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.060 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Носивост 6938 кг Брзина 41 км/ч
Година 02/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.060 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Носивост 7310 кг Брзина 40.1 км/ч
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.340 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 19400 кг
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.890 €
Булдожер
Евро Euro 5
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.840 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 23698 кг Брзина 37.4 км/ч
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 45.340 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 04/2018 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.340 €
Грејдер
Евро Euro 5 Брзина 44 км/ч
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 33.060 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 21760 кг
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.340 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 04/2018 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.610 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.610 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 05/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.890 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 17782 кг Брзина 40.5 км/ч
Година 03/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.330 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 05/2018 Километража 2700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.670 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 06/2018 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.230 €
Булдожер
Евро Euro 5
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1350 Дофат на стрела 29 м Дофаќач 70 м Носивост 250000 кг Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.590 €
Багер гасеничар
Година 03/2018 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 52X-6RZ
Година 01/2014 Километража 36202 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 02/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2018 Километража 20000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.750 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Носивост 7000 кг
Година 2016 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.610 €
Багер гасеничар
Носивост 12000 кг
Година 07/2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16065 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се