Филтри -

Градежни машини Åkerman од Шпанија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Åkerman од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Шпанија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија

Други марки во делот "Градежни машини од Шпанија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2011 Километража 5770 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Марка на лифт Versalift Модел Time ETL32-125
Година 2018 Километража 134200 км Сила
Шпанија, Blanes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Марка на лифт Versalift Модел Time 135EVO Висина на подигање 13.3 м Дофат на стрела 7 м
Година 2021 Километража 15155 км Сила
Шпанија, Blanes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 50 м Носивост 400000 кг
Година 1998 Километража 65034 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 1812 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12 м
Година 2021 Километража 6600 км Сила
Шпанија, CASSÀ DE LA SELVA
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел P 150 TL Висина на подигање 15000 м
Година 2003 Километража 294553 км Сила
Шпанија, CASSÀ DE LA SELVA
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Мини багер
Година 2023 Километража 96 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 5432 м/ч Сила
Шпанија, España
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 7939 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 14031 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 15977 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2008 Километража 289878 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 13590 м/ч Сила
Шпанија, Girona
concrete bucket Concrete Skip to suit Crane / Cangilón
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Concrete bucket
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Valencia
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 3650 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 1500 м/ч Сила
Шпанија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи