Филтри -

Градежни машини Åkerman од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Åkerman од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 7114 м/ч Сила
Норвешка, Halden
Контактирајте го продавачот
аукција 3.798 € NOK 43.000 NOK
Багер на тркала
Година 1987 Километража 26885 м/ч Сила
Норвешка, Indre Østfold
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1992 Километража 12780 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 1996 Километража 19318 м/ч Сила
Норвешка, Sirevåg
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 11170 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се