Филтри -

Градежни машини Åkerman од Финска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Åkerman од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 22000 м/ч Сила
Финска, Sodankylä
багер гасеничар Åkerman EC230B
1
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 9800 м/ч Сила
Финска, Keuruu
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража 11630 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 18636 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 22600 м/ч Сила
Финска, Oripää
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 22222 м/ч Сила
Финска, Harjavalta
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1997 Километража 15082 м/ч Сила
Финска, Lappeenranta
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се