Филтри -

Градежни машини - Казахстан

Резултати од пребарување: 308 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

308 огласа: Градежни машини - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Казахстан
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.510 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1060/1 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 46 м Носивост 60000 кг
Година 1998 Километража 5035 м/ч Сила
Казахстан, Qaraton
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за обележување на патишта
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Astana
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.790 € KZT 15.200.000 KZT
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.790 € KZT 15.200.000 KZT
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.790 € KZT 15.200.000 KZT
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 20000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
90.540 € KZT 44.700.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 7830 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
103.300 € KZT 51.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 11845 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
63.300 € KZT 31.250.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
115.800 € KZT 57.150.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2019 Километража 20000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
126.600 € KZT 62.500.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 5760 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
101.300 € KZT 50.000.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2018 Километража 6500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
93.180 € KZT 46.000.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2020 Километража 11895 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.500 € KZT 19.500.000 KZT
Багер на тркала
Година Километража 12000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
91.150 € KZT 45.000.000 KZT
Булдожер
Година 2014 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.590 € KZT 34.850.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.500 € KZT 19.500.000 KZT
Багер на тркала
Година 05/2010 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 2015 Километража 2300 км Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 750000 кг
Година 2011 Километража Сила
Казахстан, Bautino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 2011 Километража 3500 км Сила
Казахстан, Bautino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2012 Километража 11500 км Сила
Казахстан, Atyrau
Контактирајте го продавачот
156.000 € KZT 77.000.000 KZT
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY 70 V Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70 кг Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2007 Километража 36560 км Сила
Казахстан, Aktobe
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.400 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 7 м Носивост 3500 кг
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
нови телескопска дигалка Maximal 18.40
1
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.590 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18 м Носивост 4000 кг
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 92.790 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел ZTC 250A562 Висина на подигање 49 м Носивост 25000 кг
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.120 €
Камион-мешалка
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 308 огласа
Прикажи
Претплати се