Филтри -

Градежни машини - Катар

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини - Катар

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година 2008 Километража 11629 м/ч Сила
Катар
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 792 м/ч Сила
Катар
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година 2008 Километража 10314 м/ч Сила
Катар
багер гасеничар Caterpillar 320BL
1
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.370 €
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 16000 м/ч Сила
Катар, Doha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 05/2015 Километража 17342 м/ч Сила
Катар, Doha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се