Филтри -

Градежни машини од Италија

Резултати од пребарување: 2307 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2307 огласа: Градежни машини од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Италија
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1990 Километража 6503 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.77 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 250 м/ч Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 1996 Километража Сила
Италија, Chiari
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 9.5 м Дофат на стрела 8.83 м Носивост 2900 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.2 т
Година 2023 Километража Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Висина на подигање 15.9 м
Година 2006 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 5 Носивост 1100 кг Брзина 14 км/ч
Година 06/2023 Километража 6 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 20791 м/ч Сила
Италија, Chiari
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P170T Висина на подигање 14.8 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража 33000 км Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел T318 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 2016 Километража 70000 км Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 8.65 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 130 м/ч Сила
Италија, Avezzano (AQ)
кула кран GRU BENEDINI B1032
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел ltm 1160/2 Висина на подигање 60 м Дофаќач 22 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 1996 Километража 85000 км Сила
Италија, Zona Industriale
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.7 м Дофат на стрела 7.22 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 650 м/ч Сила
Италија, Avezzano (AQ)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.7 м Дофат на стрела 9.3 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 1300 м/ч Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 36.5 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 1480 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 2200 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража 2488 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Avezzano (AQ)
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 350 кг
Година 2016 Километража 370 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 270 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Pescara
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 400 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 500 кг
Година 2012 Километража 1200 м/ч Сила
Италија, Civitanova Marche
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 2000 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2307 огласа
Прикажи
Претплати се