Филтри -

Градежни машини - Иран

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини - Иран

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Огласи од други земји во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K32 Висина на подигање 12.5 м
Година 2019-06 Километража 73000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2005 Километража 11204 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E290PX Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 15.6 м Носивост 220 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
22.200 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 11548 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 01/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
32.680 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.510 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2019 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
83.127 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 06/2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, с. Святопетрівське
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Машина за дупчење
Евро Euro 1
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 06/2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.740 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2020 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи