Филтри -

Градежни машини - Индија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

43 огласа: Градежни машини - Индија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
72.800 US$ EUR ≈ 66.850 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 21000 кг
Година 01/2023 Километража Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.690 €
Багер гасеничар
Носивост 20000 кг
Година 01/2023 Километража 7 м/ч Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 96.420 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 11/2023 Километража Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
83.000 US$ EUR ≈ 76.220 €
Багер гасеничар
Година 09/2023 Километража 5 м/ч Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 11/2023 Километража 5 м/ч Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 10 м/ч Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22.6 м
Година 2007 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.46 м
Година 2006 Километража 1382 м/ч Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.44 м
Година 2007 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22.6 м
Година 2008 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 5148 м/ч Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 8000 кг
Година 02/2023 Километража 5 м/ч Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел J360 Висина на подигање 60 м Носивост 600 кг
Година 01/2009 Километража 401000 км Сила
Индија, Mumbai
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.510 €
Мешалка за бетон
Година 02/2023 Километража Сила
Индија, Sadashivnagar, Bangalore - Karnataka
нови багер гасеничар LiuGong 922E нови багер гасеничар LiuGong 922E
2
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.870 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Индија, Мумбаи
нови багер гасеничар Sany SY215c-9LC нови багер гасеничар Sany SY215c-9LC
2
Контактирајте го продавачот
74.000 US$ EUR ≈ 67.950 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Индија, Mumbai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.870 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 01/2024 Километража 2 м/ч Сила
Индија, Мумбаи
Контактирајте го продавачот
198.000 US$ EUR ≈ 181.800 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 05/2023 Километража 311 м/ч Сила
Индија, Мумбаи
нови мини натоварувач Bobcat S450 нови мини натоварувач Bobcat S450 нови мини натоварувач Bobcat S450
3
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Мини натоварувач
Носивост 608 кг
Година 11/2023 Километража Сила
Индија, Мумбаи
нови багер гасеничар Sany SY350
1
Контактирајте го продавачот
123.000 US$ EUR ≈ 112.900 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2023 Километража Сила
Индија, Мумбаи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 9.92 м
Година 2006 Километража 1234 м/ч Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2019 Километража 594 м/ч Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2006 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16.09 м
Година 2004 Километража 5637 м/ч Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.44 м
Година 2007 Километража 5568 м/ч Сила
Индија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи