Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Хрватска
Филтри -

Градежни машини од Хрватска

Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

232 огласа: Градежни машини од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Хрватска
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9685 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
70.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 216 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.300 €
Багер на тркала
Година 05/2002 Километража Сила
Хрватска, Mursko Središće
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 6 м Носивост 2500 кг
Година 04/2014 Километража 4850 м/ч Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.92 м Носивост 567 кг
Година 07/2006 Километража 2619 м/ч Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
10.100 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 8 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 315 м/ч Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
29.400 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.9 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 2560 м/ч Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
37,50 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 11.05 м Носивост 227 кг
Година 11/2011 Километража 3300 м/ч Сила
Хрватска, Podpićan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.44 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Podpićan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 5500 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 01/1999 Километража 380000 км Сила
Хрватска, Nova Gradiška
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 1820 м/ч Сила
Хрватска, Nedelisce
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2417 м/ч Сила
Хрватска, Nedelisce
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9500 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
машина за дупчење Sandvik DX780 машина за дупчење Sandvik DX780 машина за дупчење Sandvik DX780
3
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1995 Километража 35 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
валјак за асфалт CASE Vibromax валјак за асфалт CASE Vibromax
2
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Хрватска, Majerje
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел PALFINGER P200 AXE Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Носивост 280 кг
Година 2020 Километража 23878 км Сила
Хрватска, Virovitica
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 10080 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10.06 м Носивост 450 кг
Година 2014 Километража 654 м/ч Сила
Хрватска, Nedelisce
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10242 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2002 Километража 20000 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
натоварувач со тркала HITACHI ZW310-6 new tires L5 натоварувач со тркала HITACHI ZW310-6 new tires L5
2
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 5300 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се