Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Хонг Конг
Филтри -

Градежни машини - Хонг Конг

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини - Хонг Конг

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за набивање столбови JUNTTAN HHK9A машина за набивање столбови JUNTTAN HHK9A машина за набивање столбови JUNTTAN HHK9A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1998 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
машина за набивање столбови JUNTTAN HHK20S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 97.720 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 28 м Носивост 90000 кг
Година 1993 Километража 15000 м/ч Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1985 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 60 м Носивост 160000 кг
Година 2004 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 97.720 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 27 м Носивост 90000 кг
Година 1994 Километража 16000 м/ч Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
машина за дупчење JUNTTAN HHK12A машина за дупчење JUNTTAN HHK12A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1998 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.290 €
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
машина за набивање столбови JUNTTAN HHK18S машина за набивање столбови JUNTTAN HHK18S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
92.000 €
Машина за набивање столбови
Година 1995 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 242.000 €
Машина за набивање столбови
Година 06/2015 Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар KOMATSU PC78US Original EXCAVATOR 7.8TON багер гасеничар KOMATSU PC78US Original EXCAVATOR 7.8TON багер гасеничар KOMATSU PC78US Original EXCAVATOR 7.8TON
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар HITACHI ZX120 with high quality in stock багер гасеничар HITACHI ZX120 with high quality in stock багер гасеничар HITACHI ZX120 with high quality in stock
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар KOMATSU 2020 PC220 Original Excavator багер гасеничар KOMATSU 2020 PC220 Original Excavator багер гасеничар KOMATSU 2020 PC220 Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.610 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар HITACHI PC240 24ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI PC240 24ton Original Excavator
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар CATERPILLAR CAT 349 49ton Original Excavator багер гасеничар CATERPILLAR CAT 349 49ton Original Excavator багер гасеничар CATERPILLAR CAT 349 49ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX60 6ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар HITACHI ZX350 35ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX350 35ton Original Excavator багер гасеничар HITACHI ZX350 35ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
багер гасеничар KOMATSU PC240 24ton Original Excavator багер гасеничар KOMATSU PC240 24ton Original Excavator багер гасеничар KOMATSU PC240 24ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.680 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Хонг Конг
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се