Филтри -

Градежни машини - Гвинеја

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини - Гвинеја

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Гвинеја, Conakry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Гвинеја, Conakry
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Гвинеја, Conakry
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.370 €
Багер гасеничар
Година 02/2018 Километража Сила
Гвинеја, Boke

Огласи од други земји во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
машина за набивање столбови Mait HR 260 машина за набивање столбови Mait HR 260
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 13500 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 300000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 157 кг
Година Километража Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
25.180 € PLN 107.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел PT 165 Дофат на стрела 9 м
Година 2011 Километража 39150 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2017 Километража 139 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stockport
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
48.670 € COP 214.500.000 COP
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Колумбија, Manizales
машина за дупчење Leffer Double Wall Casing 1500mm машина за дупчење Leffer Double Wall Casing 1500mm машина за дупчење Leffer Double Wall Casing 1500mm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
60.010 € COP 264.500.000 COP
Мини багер
Година 2020 Километража 1300 м/ч Сила
Колумбија, Manizales
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи