Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Грција
Филтри -

Градежни машини од Грција

Резултати од пребарување: 231 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

231 огласа: Градежни машини од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 5000 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 3040 м/ч Сила
Грција, Patras
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2003 Километража 20900 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Натоварувач со тркала
Година 01/1991 Километража 19460 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/1991 Километража 13500 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2010 Километража 11544 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
126.000 €
Багер гасеничар
Година 01/2012 Километража 12550 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 05/2001 Километража 14968 м/ч Сила
Грција, Gravia Fokidas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2004 Километража 18782 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2011 Километража 10500 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
багер-натоварувач JCB 3CX OLA TA ANTALAKTIKA TO PALIO MONTELO за делови багер-натоварувач JCB 3CX OLA TA ANTALAKTIKA TO PALIO MONTELO за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Грција, Karditsa
багер-натоварувач JCB 3CX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 80000 кг
Година 05/1994 Километража 19000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm 1050 Висина на подигање 58 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1990 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 54.1 м Дофаќач 16 м Носивост 70000 кг
Година 10/1987 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500 8.1 Висина на подигање 50 м Дофаќач 63 м Носивост 500000 кг
Година 10/2014 Километража 35800 км Сила
Грција, Θεσσαλονίκη
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 5090 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 16 м
Година 10/1991 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG 1750
Година 10/2010 Километража 2713 м/ч Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Дофаќач 16 м
Година 10/1988 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1140 Висина на подигање 45 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 140 т
Година 1988 Километража Сила
Грција, Θεσσαλονίκη
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 63.5 м Носивост 300000 кг
Година 10/2018 Километража Сила
Грција, Θεσσαλονίκη
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел 5110 Висина на подигање 50.5 м Дофаќач 16 м Носивост 110 кг
Година 10/1992 Километража 98762 км Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел HC400 Висина на подигање 48 м
Година 1980 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 5110 Висина на подигање 50.5 м Дофаќач 16 м Носивост 110000 кг
Година 11/1992 Километража 80533 км Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 01/2012 Километража 5500 м/ч Сила
Грција, Athens/Lamia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 231 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се