Филтри -

Градежни машини од Германија

Резултати од пребарување: 7553 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7553 огласа: Градежни машини од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 9643 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
24.850 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
телескопски натоварувач на тркала Schäffer 3550 T
1
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 825 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 3770 кг Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 9391 км Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 9218 м/ч Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11714 кг
Година 2012-08-03 Километража 393214 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2008 Километража 13308 м/ч Сила
Германија, Goch
машина за дупчење Klemm KR803-D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2013 Километража 10172 м/ч Сила
Германија, Lilienthal
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража 1080 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 26 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.2 т
Година 09/1992 Километража 156000 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2016 Километража Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Ножична платформа
Година 2007 Километража 3215 м/ч Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.300 €
Мини багер
Година 2023 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Hamburg
автодигалка Liebherr LTM 1200
1
Контактирајте го продавачот
458.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2003 Километража 81700 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
17.647 €
Мини багер
Година 2019 Километража Сила
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 260 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 522 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 10/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м
Година 2014 Километража 67400 км Сила
Германија, Lemgo
натоварувач со тркала CAT 990H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 27800 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 2340 кг
Година 2016 Километража 5728 м/ч Сила
Германија, Goch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7553 огласа
Прикажи