Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Финска
Филтри -

Градежни машини од Финска

Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

232 огласа: Градежни машини од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Финска
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 10400 м/ч Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1996 Километража 12300 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 183000 км Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 285000 км Сила
Финска, Hämeenlinna
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Мини багер
Година 2017 Километража 2251 м/ч Сила
Финска
автодигалка LIEBHERR LTM 1140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 65 м Капацитет на крајот на стрелата 140 т Брзина 70 км/ч
Година 1989 Километража 37000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за набивање столбови
Година 1995 Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
360.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2013 Километража Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7940 м/ч Сила
Финска, Korpilahti
автодигалка TADANO FAUN ATF 160 G 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 75 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т Брзина 80 км/ч
Година 2005 Километража 115000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11200 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 756 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
56.400 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 12622 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 22000 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Дофат на стрела 26.3 м Носивост 30000 кг
Година 12/1992 Километража 176300 км Сила
Финска, HELSINKI
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 15500 м/ч Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Финска, Kerava
Контактирајте го продавачот
46.024 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10500 м/ч Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 5070 м/ч Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Багер на тркала
Година 1993 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2005 Километража 9240 м/ч Сила
Финска, Jämsä
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 9872 м/ч Сила
Финска, Helsinki, 00100, Aleksanterinkatu 15B
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Финска, Jyväskylä
автодигалка LIEBHERR LTM 1035-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина 70 км/ч
Година 1988 Километража 52000 км Сила
Финска, Helsinki
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 232 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се