Филтри -

Градежни машини од Европа

Резултати од пребарување: 43449 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43449 огласа: Градежни машини

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Хрватска
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
125.800 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 3643 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.800 €
Пумпа за бетон
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
Grandtruck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 8400 кг
Година 2013 Километража 4696 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Support Services Ltd.
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 50 м Брзина 80 км/ч
Година 2002 Километража 50000 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 Висина на подигање 50 м Носивост 70000 кг
Година 01/1990 Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid
кула кран Comedil Gts 511 кула кран Comedil Gts 511
2
Контактирајте го продавачот
6 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 51 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2000 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 05/2006 Километража 230000 км Сила
Северна Македонија, Tetovo
Контактирајте го продавачот
22.700 €
Мини багер
Година Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
28.700 €
Мини багер
Година Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
52 €
Кула кран
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 51 м
Година 2003 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Скеле
Година Километража Сила
Северна Македонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43449 огласа
Прикажи
Претплати се