Филтри -

Градежни машини - Етиопија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини - Етиопија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 34500 кг
Година 10/2021 Километража 1520 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.740 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 25000 кг
Година 07/2018 Километража 3740 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 34500 кг
Година 09/2019 Километража 2480 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 34500 кг
Година 06/2020 Километража 2410 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 34500 кг
Година 09/2020 Километража 2671 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.520 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 34500 кг
Година 10/2019 Километража 3402 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 34500 кг
Година 11/2020 Километража 2970 м/ч Сила
Етиопија, مطاؤ الجواميس
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се