Филтри -

Градежни машини - Чиле

Резултати од пребарување: 980 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

980 огласа: Градежни машини - Чиле

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.940 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 4.21 м Длабочина на копање 4210 мм Радиус на копање 6.42 м Висина за истовар 7.21 м Капацитет на хидраулична пумпа 147 бар
Година 04/2018 Километража 500 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
1.400.000 US$ EUR ≈ 1.286.000 €
Кран гасеничар
Евро Euro 4 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 65 м Носивост 120000 кг Капацитет на крајот на стрелата 170 т Брзина на подигање на товар 30 м/мин
Година 04/2019 Километража 5000 м/ч Сила
Чиле, Punta Arenas
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 5800 кг
Година 02/2018 Километража 550 м/ч Сила
Чиле
кула кран Liebherr 85EC-B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 2014 Километража Сила
Чиле, Santiago
Контактирајте го продавачот
550.000 €
Булдожер
Година 02/2020 Километража 7777 м/ч Сила
Чиле, Santiago
машина за набивање столбови Sandvik Cubex Orion машина за набивање столбови Sandvik Cubex Orion машина за набивање столбови Sandvik Cubex Orion
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
380.000 US$ EUR ≈ 348.900 €
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража Сила
Чиле, Santiago
автодигалка Liebherr LTM 1250 автодигалка Liebherr LTM 1250
2
Контактирајте го продавачот
614.100 € CLP 630.000.000 CLP
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1250 6.1 Висина на подигање 72 м Дофат на стрела 72 м Дофаќач 72 м Носивост 250000 кг Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 01/2006 Километража 50062 км Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
126.700 € CLP 130.000.000 CLP
Автодигалка
Висина на подигање 67 м Носивост 100000 кг
Година 01/2003 Километража 8900 м/ч Сила
Чиле, Valdivia
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2021 Километража 3000 м/ч Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
185.200 € CLP 190.000.000 CLP
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160/2 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 01/1998 Километража 65000 км Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
64.820 US$ EUR ≈ 59.520 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 5453 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
65.990 US$ EUR ≈ 60.600 €
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 41.5 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 5642 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
81.030 US$ EUR ≈ 74.410 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 39.5 м Дофат на стрела 41.5 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 8075 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
277.800 € CLP 285.000.000 CLP
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2023 Километража 671 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
63.260 US$ EUR ≈ 58.090 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 2773 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
122.400 US$ EUR ≈ 112.400 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 4975 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.980 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
82.860 € CLP 85.000.000 CLP
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 34 м Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 01/2004 Километража 1359217 км Сила
Чиле, Temuco
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 75.300 €
Грејдер
Година 2013 Километража 14300 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
111.700 € CLP 114.600.000 CLP
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 43.15 м
Година 2014 Километража 229 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
38.140 US$ EUR ≈ 35.020 €
Автодигалка
Година 2000 Километража 11910 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
61.260 € COP 270.000.000 COP
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража Сила
Чиле
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA260PX хидраулична зглобна платформа Haulotte HA260PX хидраулична зглобна платформа Haulotte HA260PX
3
Контактирајте го продавачот
29.240 € CLP 30.000.000 CLP
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 23.6 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 1742 м/ч Сила
Чиле
грејдер New Holland RG200 грејдер New Holland RG200 грејдер New Holland RG200
3
Контактирајте го продавачот
156.000 € CLP 160.000.000 CLP
Грејдер
Година 2020 Километража 1914 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
102.300 US$ EUR ≈ 93.940 €
Грејдер
Година 2014 Километража 10406 м/ч Сила
Чиле
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 980 огласа
Прикажи