Филтри -

Градежни машини од Чешка Република

Резултати од пребарување: 412 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

412 огласа: Градежни машини од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Чехија
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража 10392 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража 12809 м/ч Сила
Чехија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.330 € CZK 739.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Модел PALFINGER
Година 2008 Километража 148000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
32.790 € CZK 799.000 CZK
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
24.590 € CZK 599.000 CZK
Мини багер
Година 2008 Километража 5800 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
14.160 € CZK 345.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
14.370 € CZK 350.000 CZK
Мини багер
Година Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
13.960 € CZK 340.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
автодигалка Grove GMK3060L автодигалка Grove GMK3060L автодигалка Grove GMK3060L
3
Контактирајте го продавачот
530.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3060L Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 44 м Носивост 60000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година Километража 21000 км Сила
Чехија, Tuřany
Контактирајте го продавачот
14.370 € CZK 350.000 CZK
Машина за обележување на патишта
Година 2019 Километража 40 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
57.420 € CZK 1.399.000 CZK
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 189000 км Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Висина на подигање 5.01 м
Година 2017 Километража 4618 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
10.220 € CZK 249.000 CZK
Автодигалка
Година 1982 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
41.000 € CZK 999.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
30.330 € CZK 739.000 CZK
Мини багер
Година 2015 Километража 2915 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
20.480 € CZK 499.000 CZK
Багер на тркала
Година 1999 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
32.790 € CZK 799.000 CZK
Мини багер
Година 2016 Километража 5340 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
18.800 € CZK 458.000 CZK
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
83.240 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2015 Километража 5989 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 800 км Сила
Чехија, Strančice
нови машина за производство на бетонски блокови Sumab MP-1010 нови машина за производство на бетонски блокови Sumab MP-1010 нови машина за производство на бетонски блокови Sumab MP-1010
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Чехија, Golčův Jeníkov
Scandinavian & UK Machines
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 11338 м/ч Сила
Чехија, 772 00 Olomouc
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 70000 кг Брзина 90 км/ч
Година 1985 Километража 97588 км Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 412 огласа
Прикажи
Претплати се