Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Бугарија
Филтри -

Градежни машини од Бугарија

Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

227 огласа: Градежни машини од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Бугарија
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 207.100 €
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 5
Година 11/2020 Километража 1300 м/ч Сила
Бугарија, София
Defigo Ltd
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Санитарен контејнер
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
14.830 € BGN 29.000 BGN
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 250000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
3.490 € Без ДДВ
Канцелариски контејнер
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
3.490 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Стамбен контејнер
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Висина на подигање 28 м
Година 2008 Километража 309000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
багер на тркала CATERPILLAR 834G
1
Контактирајте го продавачот
99.960 € BGN 195.500 BGN
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
11.690 € BGN 22.870 BGN
Багер на тркала
Година 12/1996 Километража 17350 м/ч Сила
Бугарија
натоварувач со тркала CATERPILLAR 994 D натоварувач со тркала CATERPILLAR 994 D
2
Контактирајте го продавачот
333.200 € BGN 651.700 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 96864 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 115000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 133000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел MAGNUM MK28.4L Висина на подигање 28 м
Година 2008 Километража 314600 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
279.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел BSF 52.16 HLS
Година 04/2004 Километража 103000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2018 Километража 500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1050-3.1 Висина на подигање 56 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг Брзина 80 км/ч
Година 09/2010 Километража 86000 км Сила
Бугарија, Бургас
Контактирајте го продавачот
45.965,85 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 597000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 07/2006 Километража Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 04/2007 Километража 8000 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 04/2004 Километража Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 06/2008 Километража 12000 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 01/1992 Километража Сила
Бугарија, Казанлък
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 09/2003 Километража 3500 м/ч Сила
Бугарија, Казанлък
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 09/2003 Километража 6800 м/ч Сила
Бугарија, Равно поле
Контактирајте го продавачот
13.550 € BGN 26.500 BGN
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, София
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се