Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Босна и Херцеговина
Филтри -

Градежни машини - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

220 огласа: Градежни машини - Босна и Херцеговина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Босна и Херцеговина
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11700 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 5730 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 7650 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 5080 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1050 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Носивост 50000 кг
Година 1996 Километража 150000 км Сила
Босна и Херцеговина, Banja Luka
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Tadano Модел ATF 45-3 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 36 м Дофаќач 16 м Носивост 45000 кг
Година 2005 Километража 175000 км Сила
Босна и Херцеговина, Banja Luka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 22990 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2015 Километража 2840 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1985 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 16470 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 18029 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 12590 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 12249 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 16500 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 12378 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
компактор BOMAG BC 722 RS-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1991 Километража 14750 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел RH75 Носивост 12420 кг
Година 2002 Километража 192950 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1980 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
компактор BOMAG BC 722 RB-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2008 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се