Филтри -

Градежни машини од Белорусија

Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

182 огласа: Градежни машини од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Белорусија
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Белорусија, Минск
автодигалка Galichanin КС-65713-2 на шасија MZKT
1
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 172.900 €
Автодигалка
Марка на кран Galichanin Модел КС-65713-2 Висина на подигање 50 м Носивост 50000 кг
Година 2013 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Смолевичи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
багер гасеничар Hitachi ZX240 багер гасеничар Hitachi ZX240 багер гасеничар Hitachi ZX240
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.740 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 19499 м/ч Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1995 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229 камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229
2
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.008 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Белорусија, Мозырь
багер гасеничар Caterpillar 320DL багер гасеничар Caterpillar 320DL багер гасеничар Caterpillar 320DL
3
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.750 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 22923 м/ч Сила
Белорусија, Мозырь
возило со дигалка со корпа ZIL 431412 возило со дигалка со корпа ZIL 431412
2
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.336 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
багер гасеничар Hitachi ZX230
1
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.200 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 21938 м/ч Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 140.200 €
Булдожер
Година 2007 Километража 14368 м/ч Сила
Белорусија, Мозырь
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229R камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229R камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229R
3
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.008 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.150 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.672 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
булдожер DT 75 булдожер DT 75
2
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.803 €
Булдожер
Година 1988 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.210 €
Автодигалка
Модел МКТ 6-45
Година Километража Сила
Белорусија, Мозырь
камион-мешалка MAZ АБС 7DA МАЗ 6303А3-347 за делови камион-мешалка MAZ АБС 7DA МАЗ 6303А3-347 за делови камион-мешалка MAZ АБС 7DA МАЗ 6303А3-347 за делови
3
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.738 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
167.000 US$ EUR ≈ 156.000 €
Машина за дупчење
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
167.000 US$ EUR ≈ 156.000 €
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
174.000 US$ EUR ≈ 162.600 €
Автодигалка
Модел SUNHUNK S3505 Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18 м Носивост 14000 кг
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 185.900 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55729-9К-31 Висина на подигање 31.4 м Дофат на стрела 31 м Носивост 32000 кг Брзина 60 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 210.200 €
Кула кран
Висина на подигање 90 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.2 т
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се