Филтри -

Градежни машини Zettelmeyer од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Zettelmeyer од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1962 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.399 €
Натоварувач со тркала
Година 1977 Километража 9567 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 14534 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
натоварувач со тркала Zettelmeyer ZL 402 натоварувач со тркала Zettelmeyer ZL 402 натоварувач со тркала Zettelmeyer ZL 402
3
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се