Филтри -

Градежни машини ZZBO од Русија

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZZBO од Русија: 85 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.460 € RUB 2.794.000 RUB
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
35.080 € RUB 2.929.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.930 € RUB 2.249.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
12.170 € RUB 1.016.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
48.380 € RUB 4.040.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
39.890 € RUB 3.331.000 RUB
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
119.000 € RUB 9.935.000 RUB
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
16.950 € RUB 1.415.000 RUB
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
84.310 € RUB 7.041.000 RUB
Силос за цемент
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
15.830 € RUB 1.322.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
нови силос за цемент ZZBO Силос цемента сп-180
1
Контактирајте го продавачот
24.820 € RUB 2.073.000 RUB
Силос за цемент
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
10.290 € RUB 859.700 RUB
Силос за цемент
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
22.760 € RUB 1.901.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
20.320 € RUB 1.697.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
нови силос за цемент ZZBO Силос цемента сцм-140
1
Контактирајте го продавачот
15.870 € RUB 1.326.000 RUB
Силос за цемент
Година Километража Сила
Русија, Челябинская область, г. Златоуст
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се