Филтри -

Градежни машини ZVEZDA

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZVEZDA: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
745.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 600 кг
Година 2021 Километража Сила 25 кс
Русија, Уфа
Контактирајте го продавачот
2.250.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 2000 кг
Година 2021 Километража Сила 95 кс
Русија, Уфа
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.250.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1500 кг
Година 2021 Километража Сила 88 кс
Русија, Уфа
Контактирајте го продавачот
1.360.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг
Година 2021 Километража Сила 45 кс
Русија, Уфа
Контактирајте го продавачот
1.395.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг
Година 2021 Километража Сила 45 кс
Русија, Уфа
Контактирајте го продавачот
585.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 600 кг
Година 2021 Километража Сила 25 кс
Русија, Уфа
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се