Филтри -

Градежни машини ZTS

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZTS: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.900 €
Натоварувач со тркала
Година 01/1986 Километража 4890 м/ч Сила 177 кс
Словачка, Tekovská Breznica
Контактирајте го продавачот
11.760 € CZK 299.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.610 € CZK 295.000 CZK
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
9.795 € CZK 249.000 CZK
Вибрационен валјак за земја
Година 1985 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1982 Километража Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се