Филтри -

Градежни машини ZOOMLION од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови хидраулична зглобна платформа ZOOMLION ZA 14J нови хидраулична зглобна платформа ZOOMLION ZA 14J нови хидраулична зглобна платформа ZOOMLION ZA 14J
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 300 кг
Година 07/2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 680 кг
Година 07/2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.040 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Носивост 240 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
16.750 € Со вклучен ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 0.91 м Носивост 350 кг
Година 07/2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
камион-мешалка ZOOMLION
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила 336 кс
Украина, м. Бровари
автодигалка ZOOMLION QY70V532
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
автодигалка ZOOMLION QY80V532
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила 247 кс
Украина, м. Бровари
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се