Филтри -

Градежни машини ZOOMLION од Русија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION од Русија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.290 € RUB 4.200.000 RUB
Булдожер
Година 2014 Километража 4390 м/ч Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
70.650 € RUB 5.900.000 RUB
Булдожер
Година 2017 Километража 10055 м/ч Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови машина за дупчење ZOOMLION ZR160L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се