Филтри -

Градежни машини ZOOMLION од Кина

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION од Кина: 229 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 63X-7RZ-4 AXLE 63X-7RZ-4 AXLE zoomlion pump 63m zoomlion pump 63m
Година 06/2019 Километража 3100 км Сила 300 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел ZLJ5419THB Zoomlion 60M
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY80V
Година 04/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 12/2017 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел QAY180 zoomlion truck crane 180T Висина на подигање 61 м Дофаќач 61 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 2011 Километража 91000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.720 €
Пумпа за бетон
Година 02/2017 Километража 7500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY80V Висина на подигање 46.5 м Дофаќач 46.5 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2012 Километража 21000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 11/2019 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.910 €
Пумпа за бетон
Година 02/2017 Километража 7500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 4500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се