Филтри -

Градежни машини ZOOMLION - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION - Казахстан: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
177.000 € KZT 80.000.000 KZT
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY 70 V Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м Носивост 70 кг Капацитет на крајот на стрелата 70 т
Година 2007 Километража 36560 км Сила
Казахстан, Актобе
нови фабрика за бетон ZOOMLION
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Караганда
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови кула кран ZOOMLION
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Караганда
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се