Филтри -

Градежни машини ZOOMLION од Холандија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION од Холандија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 17 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 46.58 м Носивост 130 кг
Година 01/2016 Километража 1215 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража Сила 193 кс
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 50 м Носивост 80000 кг
Година 2012 Километража Сила 280 кс
Холандија, Chaam
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 18 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 12 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража 28 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 12 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража 14 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража 16 м/ч Сила 188 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се