Филтри -

Градежни машини ZOOMLION од Европа

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ножична платформа ZOOMLION ZS0607DC-Li
1
Контактирајте го продавачот
11.540 € GBP 9.731 GBP
Ножична платформа
Носивост 240 кг
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 17 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 46.58 м Носивост 130 кг
Година 01/2016 Километража 1215 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.235 € GBP 7.785 GBP
Ножична платформа
Висина на подигање 6.5 м Носивост 240 кг
Година 2021 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража Сила 193 кс
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 50 м Носивост 80000 кг
Година 2012 Километража Сила 280 кс
Холандија, Chaam
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 18 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70 кран гасеничар ZOOMLION QUY 70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
автодигалка ZOOMLION ZLJ5459JQZ70V автодигалка ZOOMLION ZLJ5459JQZ70V
2
Контактирајте го продавачот
74.770 € PLN 348.900 PLN
Автодигалка
Година 2008 Километража 8415 м/ч Сила
Полска, Brzeg Dolny
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 12 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража 28 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 12 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007-01-01 Километража 14 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се