Филтри -

Градежни машини ZOOMLION-MAZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION-MAZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY50V Дофат на стрела 3 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 70 км/ч
Година 2019 Километража 2789 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се