Филтри -

Градежни машини ZOOMLION

Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZOOMLION: 274 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 52m on BENZ 8*4 truck
Година 01/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZLJ5500JQZ Висина на подигање 48.8 м Носивост 45000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 02/2015 Километража 60000 км Сила 274 kW
Кина, 长沙市
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 63X-7RZ-4 AXLE 63X-7RZ-4 AXLE zoomlion pump 63m zoomlion pump 63m
Година 06/2019 Километража 3100 км Сила 300 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел ZLJ5419THB Zoomlion 60M
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел QAY180 zoomlion truck crane 180T Висина на подигање 61 м Дофаќач 61 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 2011 Километража 91000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 80000 кг
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY80V Висина на подигање 46.5 м Дофаќач 46.5 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 2012 Километража 21000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 11/2019 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
57.800 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008-01-01 Километража 12 м/ч Сила 196 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
ZOOMLION
43 ч.
75.000 €
Кула кран
Висина на подигање 39 м Дофаќач 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1700 т
Година 2012 Километража Сила 60 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2013 Километража 40000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2013 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2021-01-01 Километража 177 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021-01-01 Километража 13 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 274 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се