Филтри -

Градежни машини ZIL - Казахстан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини ZIL - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини - Казахстан"

нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV3900 STANDARD 1 пост механический
1
Контактирајте го продавачот
12.150 € KZT 6.300.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за обележување на патишта Graco LINELAZERV3400 STANDARD 1 пост механический
1
Контактирајте го продавачот
5.592 € KZT 2.900.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за обележување на патишта Graco LINEDRIVER
1
Контактирајте го продавачот
10.990 € KZT 5.700.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за обележување на патишта Graco GRINDLAZER HP
1
Контактирајте го продавачот
11.380 € KZT 5.900.000 KZT
Машина за обележување на патишта
Година Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
60.260 € KZT 31.250.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
650.000 US$ EUR ≈ 596.900 €
Финишер за бетон
Година 08/2011 Километража 5000 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
700.000 US$ EUR ≈ 642.800 €
Финишер за бетон
Година 01/2011 Километража 5700 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
нови фабрика за бетон OZAT BDS 60 нови фабрика за бетон OZAT BDS 60 нови фабрика за бетон OZAT BDS 60
3
Контактирајте го продавачот
56.220 US$ EUR ≈ 51.630 €
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
59.120 € KZT 30.660.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
13.830 € KZT 7.172.000 KZT
Силос за цемент
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
60.310 € KZT 31.280.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2
3
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење со кран
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
156.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Машина за дупчење
Година 06/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 38.01 м Дофат на стрела 38.01 м Носивост 350 кг
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Казахстан, Shymkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 50 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража Сила
Казахстан, Shymkent
нови кула кран Zoomlion WA6013-8
1
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 90.910 €
Кула кран
Висина на подигање 60 м Носивост 8000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.050 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел ZTC 250A562 Висина на подигање 49 м Носивост 25000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Валјак со гуми
Година 2004 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи