Филтри -

Градежни машини ZIL

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZIL: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2015 Километража Сила
Естонија, Kohtla-Järve
Контактирајте го продавачот
19.800 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 1994 Километража 3000 м/ч Сила 150 кс
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа ZIL 131
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел АГП-18.05 Висина на подигање 18.1 м Дофат на стрела 9 м Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража Сила
Естонија, Tammiku
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1990 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
ново возило со дигалка со корпа ZIL ТВ-26Е
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.658 €
Автодигалка
Марка на кран Galichanin
Година Километража Сила
Украина, Барышевский р-н, с. Коржи
Контактирајте го продавачот
5.743 € BYN 16.500 BYN
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 3575A
Година 1990 Километража Сила
Белорусија, Брест, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 9.746 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ВС 222-01 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 2013 Километража 100 м/ч Сила
Белорусија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се