Филтри -

Градежни машини ZEPPELIN од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZEPPELIN од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.815 € PLN 45.000 PLN
Багер на тркала
Година 1997 Километража Сила
Полска, Chełmiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1992 Километража 6762 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.650 € PLN 58.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 20932 м/ч Сила
Полска, Boronów
Контактирајте го продавачот
10.030 € PLN 46.000 PLN
Мини багер
Година 2000 Километража 10961 м/ч Сила 47 кс
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража Сила 507 кс
Полска, Kutno
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1992 Километража Сила
Полска, Olkusz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се