Филтри -

Градежни машини ZEPPELIN од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини ZEPPELIN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража 13195 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
автодигалка ZEPPELIN Zm mobiele kraan автодигалка ZEPPELIN Zm mobiele kraan автодигалка ZEPPELIN Zm mobiele kraan
3
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990-01-01 Километража 10284 км Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1991-01-01 Километража 8500 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
натоварувач со тркала ZEPPELIN ZL 100 (For parts) за делови натоварувач со тркала ZEPPELIN ZL 100 (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг
Година 1994 Километража 10000 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се