Филтри -

Градежни машини ZEPPELIN од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини ZEPPELIN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.600 €
Багер на тркала
Година 1993 Километража 18193 м/ч Сила
Литванија, Anykščiai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка ZEPPELIN Zm mobiele kraan автодигалка ZEPPELIN Zm mobiele kraan автодигалка ZEPPELIN Zm mobiele kraan
3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990-01-01 Километража 10284 км Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1989 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Dillingen / Saar
кула кран ZEPPELIN 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 1993 Километража Сила
Латвија, Rīga
кула кран ZEPPELIN BK-87
1
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 €
Багер гасеничар
Година 1985 Километража Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година Километража Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража Сила
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Багер на тркала
Година 1993 Километража 8789 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Багер на тркала
Година 1989 Километража 13446 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
11.499 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 14000 м/ч Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
натоварувач со тркала ZEPPELIN ZL 100 (For parts) за делови натоварувач со тркала ZEPPELIN ZL 100 (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
7.668 € PLN 36.000 PLN
Багер на тркала
Година 1992 Километража 17399 м/ч Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1995 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1988 Километража Сила
Полска, Prudnik
багер на тркала ZEPPELIN ZM19 за делови багер на тркала ZEPPELIN ZM19 за делови багер на тркала ZEPPELIN ZM19 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се