Филтри -

Градежни машини ZEPPELIN

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ZEPPELIN: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.776 € PLN 45.000 PLN
Багер на тркала
Година 1997 Километража Сила
Полска, Chełmiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2020-01-01 Километража 51 м/ч Сила 65 кс
Австрија, Fischamend
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1992 Километража 6762 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
багер на тркала ZEPPELIN ZM19 за делови багер на тркала ZEPPELIN ZM19 за делови багер на тркала ZEPPELIN ZM19 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 36 м Носивост 4000 кг
Година 1995 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
12.600 € PLN 58.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 20932 м/ч Сила
Полска, Boronów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996-01-01 Километража Сила 70 кс
Холандија, Goor
натоварувач со тркала ZEPPELIN ZL 100 (For parts) за делови натоварувач со тркала ZEPPELIN ZL 100 (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1998-01-01 Километража Сила 71 кс
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
9.993 € PLN 46.000 PLN
Мини багер
Година 2000 Километража 10961 м/ч Сила 47 кс
Полска, Rakoniewice
кула кран ZEPPELIN ZBS-40
1
Контактирајте го продавачот
19.700 US$ EUR ≈ 16.930 €
Кула кран
Висина на подигање 2536 м Дофат на стрела 36 м Носивост 4000 кг
Година 1995 Километража Сила
Белорусија, Минск
кула кран ZEPPELIN ZBK-80 кула кран ZEPPELIN ZBK-80
2
Контактирајте го продавачот
15.780 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1994 Километража Сила
Белорусија, Минск
багер на тркала ZEPPELIN ZM-15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1989 Километража 12875 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража Сила 507 кс
Полска, Kutno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 8012 м/ч Сила 29.4 kW
Австрија, Haid
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се