Филтри -

Градежни машини Yanmar од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Yanmar од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 2311 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.080 €
Мини багер
Година 2000 Километража 8463 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.460 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 1985 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
багер гасеничар Yanmar B4-6A багер гасеничар Yanmar B4-6A
2
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.540 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се